Hapësire reklamuese

Aktualitet

Denoncimi: Digjen 6 ton hashash, “mbytet” Përmeti (Video)

Shkruar nga Newsbomb

Qytetarët e Përmetit janë ankuar për erën e rëndë që sipas tyre është përhapur në këtë zonë nga djegia e një sasie të madhe kanabisi.

Në vendin e njohur si “Guri Atos”, një qytetar thotë për Newsbomb.al se ditën e sotme janë djegur rreth 6 ton kanabis sativa, të cilat qëndronin në magazinë pasi ishin sekuestruar gjatë aksioneve policore kohë më parë.

Krerët e policisë në këtë zonë janë mbledhur dhe kanë vendosur asgjësimin e lëndës narkotike përmes djegies, thotë qytetari për Newsbomb.al.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese