Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Denoncimi “BOMBË”: Zhduken 613 kilogram KOKAINË të kapura në Durrës

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncon zhdukjen, sipas tij, të 613 kilogram kokainë të kapura rreth një vit më parë në portin e Durrësit.

Berisha shkruan në Facebook-un e tij se kokaina është transportuar me kamionë drejt Italisë, ku më pas është shitur e gjitha.

Sasia rekord e kokainës u kap një vit më parë në konteinerin me banane nga Kolumbia, të cilat kishin hyrë në Shqipëri për logari të kompanisë Arbri Garden, në pronësi të Arbër Çekaj.

Berisha ka denoncuar edhe më parë mungesë të sasive të kokainës që mbahet e në magazinat e ruajtjes në repartin e Mulletit, por pretendimet e tij nuk janë vërtetuar ende.

Denoncimi i Berishës:

Denoncohet zhdukja e 613 kg Kokainë!

Transporti i tyre për në Itali!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. Sb

Zoti sali berisha përshëndetje si Je mir ?Nuk e di a ke informacion per 613 kile kokain që ësht kapur ne 2018 ne durres Te gjitha jan nis ne itali dhe jan Shiitur te gjitha , di shum mir kush kamionist I ka trasportuar


Më shumë