Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

DENONCIMI/ Berisha publikon fotot, qytetarit i kanë bërë vaksinë të skaduar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeminsitri Sali Berisha ka publikuar denoncimin nga një qytetar i cili thotë se i kanë bërë vaksinë anti-Covid të skaduar. Qytetari nga Përrenjasi shkruan se sot ka marrë dozën e dytë të vaksinës Pfizer, e cila sipas tij është e skaduar, ndërsa ka dërguar edhe me foto dhe certifikatën e vaksinimit.

Denoncimi te Sali Berisha:

Stop perdorimit te vaksinave te skaduara!

Qytetari dixhital denoncon krimin e vaksinimit me vaksina te skaduara.

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e tij. sb

Pershendetje dr Te urj shendet ne radhe te par familjerisht te me jesh mir : jam nga perrenjas sot kam ber vaksinen dozen e dyt .fajzer mirpo mbas si e bera une kostaova se vakesina me duket e skaduar si mbas muajit qe ka ne flakont .tani kjo qeverri cfar sigurije na jep qe na ben vaksin te skaduar . Jam ber shum nervos skemi ku ta qajm hallin prandaj po te shkruaj .dhe po ta coj dhe foto vaksinen. Dhe me fal per shqetesimin qe po te bej sot me dat 14 .10 . 21 e bera

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img