Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Denoncimi/ Adoleshentët pijnë hashash në qendër të Fierit, nën efektin e lëndës narkotike dëmtojnë panelet e ndriçimit dhe thyejnë xhamat

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grup adoleshentësh rreth 13-16 vjeç që pijnë hashash në qendër të Fierit janë kthyer në problem për qytetarët.

Një qytetar ka denoncuar në newsbomb se këta të rinj, pasi kanë konsumuar lëndë narkotike, nën efektin e tyre fillojnë të thyejnë xhamat dhe të dëmtojnë panelet e ndriçimit në qytet.

Policia është njoftuar disa herë, por për shkak të moshës së mitur nuk mund të bëjnë më shumë sesa veç shoqërimin e tyre dhe më pas t’i lirojnë.

Qytetari thotë se ky është një fenomen në rritje në këtë qytet, pasi ngjarje të tilla ndodhin pothuajse çdo ditë.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img