Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Dënohet me 1 vit burg 19 vjeçarja, shtyu shoqen nga ura (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b5b8382a2f93e0bb87e422db9c24d94f

Një vajzë 19-vjecare me emrin Taylor Smith është arrestuar pasi shtyu shoqen e saj 16-vjeçare Jordan Holgerson nga një urë në Vancuver në ujëvarren e Mounton Falls.

 

Siç duket në video 16-vjeçarja qendron lart në një urë dhe shoqja e shtyn duke luajtur. Vajza theu 6 brinjë dhe pësoj hemoragji në gjoks nga rënia. Shokët e saj e transferuan në sptial ku ajo mori ndihmën e parë.

19-vjeçarja ka pranuar se ishte ajo që e shyu dhe do duhet të paguajë shpërblim për shpenzimet mjekesorë të vajzës 16-vjecare. Sipas Daily Mail, Taylor do të duhet të kryejë dhe punë vullnetare në qytetin e saj për 6 muaj pasi familja e 16-vjeçarës ka ngritur padi ndaj saj.

Videoja në të cilën viktima shtyhet, ka qarkulluar në internet dhe është bërë virale me 5 milion shikime deri tani.

55510742_520943171645752_8208826853742346240_n.png

55730964_351466952242660_8499147255469572096_n.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img