Dënohet çifti gjerman, shisnin djalin 9 vjeçar për seks me para

Publikuar tek: bota, më 10:36 07-08-2018 Dënohet çifti gjerman, shisnin djalin 9 vjeçar për seks me para Foto e nenes se arrestuar

Një çift gjerman është dënuar për shkak të shitjes në internet të djalit të tyre  9-vjeçar në këmim të seksit me para.

Ata u dënuan me burg në një rast që tronditi vendin.

Mediat vendasë raportojnë se gjykata shtetërore e Freiburgit e dënoi çiftin të martën me nga 12 vjet e gjysëm burg secilin.

Berrin T, 48 vjeç dhe Christian L, 39, janë të dy shtetas gjermanë, që jetojnë në Staufen afër Freiburgut.

Të dy u akuzuan për abuzimin dhe përdhunimin në mënyrë të përsëritur të djalit, të tyre si dhe shitjen e tij tek meshkujt e tjerë në internet për më shumë se dy vjet.  Abuzimi i tij  është filmuar.

Çifti tani duhet të paguajë 42 mijë euro për dëmet ndaj djalit.

Gjithashtu edhe  gjashtë persona të tjerë u arrestuan në gjykime të ndara.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Familja e David Beckham në Indonezi gjatë tërmetit 7 ballësh
Momente rrenqethëse kur vajza përqafon të dashurin, i hoqën aparaturat që e mbanin  gjallë »
Article Logic
Execution time: 0.013464212417603
array(1) { ["section"]=> string(69) "denohet-cifti-gjerman-shisnin-djalin-9-vjecar-per-seks-me-para-130392" }