Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Dënohet çifti amerikan që tentoi të shiste sekrete bërthamore

spot_img

Lajme të ngjashëm

Jonathan dhe Diana Toebbe u shpallën fajtorë nga gjykata në West Virginia, pasi të dy tentuan të shisnin sekretet bërthamore në një vend të huaj.

Jonathan, ish-inxhinier i marinës amerikane u shpall fajtor një javë më parë dhe mund të dënohet me 17 vite burg, ndërsa bashkëshortja Diana, ish-mësuese, rrezikon deri në 3 vite burg.

albsig

Ajo qëndroi vëzhguese teksa bashkëshorti i saj fshehu një kartë të dhënash brenda një sanduiçi për t’ua dhënë blerësve, por u kap nga policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img