Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
1.5kmh
90 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Dëmtohen pallatet në Laç, çahen muret e maternitetit dhe laboratorit (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8e4792da8789b79af27c8bf0df59ba95

Disa pallate kanë pësuar dëme të konsiderueshme në lagjen Nr.4 të qytetit të Laçit.

Mësohet se qytetarët kanë vendosur të mos kthehen në banesat e tyre pasi dëmet siç dallohet edhe në fotografitë e siguruara nga newsbomb.al. janë të mëdha.

Po ashtu në maternitetin e qytetit, kati i tretë ka pësuar dëmtime, ndërsa probleme paraqiten edhe në laborator.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img