Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Demonstrohet pajisja e Identifikimit Elektronik, Celibashi nga Kukësi: Siguri për një proces zgjedhor të rregullt dhe të ndershëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

76fea3145742422e5d47667fae000c94

Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), Ilirjan Celibashi ka bërë me dije se sot është demostruar në Kukës pajisja e identifikimit Elektronik.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Celibashi  shprehet se identifikimi Elektronik jep siguri për zgjedhjet e 25 prillit.

“Pajisja e Identifikimit Elektronik, demonstrohet në Kukës. Sistemi i Identifikimit Elektronik të zgjedhësve në ditën e votimit, i thjeshtë në përdorim për votuesit & i sigurt. Sistemi i Identifikimit Elektronik, siguri për një proces zgjedhor të rregullt & të ndershëm.”, shkruan Celibashi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img