Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Demokrati nxjerr shishen me raki dhe uron Berishën: Të kam gjetur dollibash; ish-kryeministri ia kthen: Gëzuar!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sal Berisha është surprizuar nga një demokrat gjatë takimit të sotëm në Berat.

Ai dha sugjerimet e tij sesi të zgjerohet Partia Demokratike dhe në përfundim të fjalës së tij, qytetari ngriti një dolli për Berishën, ndërsa gjesti i tij shkaktoi të qeshura në sallë.

albsig

spring

Qytetari: Bravo doktor për energjinë pozitive, duhet të shtyni pisllëkun stok që ka ngelur nga paraardhësi. Kam mendimin personal sesi PD të bëhet më e madhe. Populli shqiptar është hashashizuar, Duhet të ngrihen grup seksionet, duhet të zgjohen dhe duhet që një ditë PD të organizojë një maratonë.

Atje do të shkojë mosha ime, një i ri dhe një e re, krijohen lidhjet dhe aty krijohet elektorati gri.  Nuk duhet ta përmendim më Bashën, ai është kapitull i mbyllur. Për mua Basha është një fëmijë i edukuar, sepse ai lajmëroi ka*a ka*a, por ne nuk e nxorëm jashtë dhe na i bëri në mes të shtëpisë. Ne do merremi me ringritjen e PD.

Kur të shkosh në parlament do t’i thuash Ramës se ka njohuri nga bota e përtejme, që të bisedoj me stafin e botës së përtejme nëse kanë ndërmend të më shpërblejnë mua me xhenet, nëse atje është Rama, le të më çojnë në xhenem mua. Me Ramën bashkë jo. Tani doktor..( nxjerr shishen e rakisë). Të gjithë tv që më denigruan unë nuk jam pijanec Berati.

Berisha: E kemi tradicionale, mos ia merr pijen.

Qytetari: Të kam gjetur dolli bash!

Berisha: Gëzuar!

Qytetari: Duhet të na prish përpara drejt fitores, kastile e mora.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img