Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Demokratët mesazhe urimi për të, Berisha ngre dolli: Më keni mbushur me energji, 2023 do jetë viti i triumfit tonë

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha falenderon demokratët dhe ngre dolli për ta, për ato që thotë se kanë qenë dhjetëramijëra mesazhe urimi në drejtim të tij, për ndërrimin e viteve.

Mesa duket, mesazhet kanë qenë të shumta dhe Berisha shkruan se i kanë dhënë energji pozitive dhe besim se 2023 do jetë viti i triumfit të popullit opozitar.

“Një falenderim të përzemërt miq dhe një dolli për të gjithë ju e familjet tuaja, që me dhjetramijëra urime të ngrohta për Vitin e Ri me keni mbushur plot me energji pozitive, frymëzim dhe besim se viti 2023 do të jetë viti i triumfit të popullit opozitar. Gëzuar”, shkruan Berisha.

 


Më shumë