Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
51 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
3 °
Die
-3 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

Demokratët e Rrogozhinës mohojnë firmat: E dhamë për Bashën, janë falsifikuar!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Drejtues të strukturës së PD-së në Rrogozhinë, kanë reaguar ndaj përmendjes së emrave si firmëtarëve të kuvendit të datës 11.

Ata janë mbledhur në selinë lokale të PD për të diskutuar rreth asaj që ata e cilësojnë falsifikim të firmave të tyre dhe i kërkojnë Selisë qendrore të PD marrjen e masave.

Një prej përfaqësuesve të PD së Rrogozhinës thotë se ata e kanë kryetarin e tyre të zgjedhur tre muaj më parë. Çdo përpjekje për përçarje i shërben vetëm Edi Ramës.

Kryetari i degës, Ferdinand Saraçi, thotë se emrat janë lexuar mbarë dhe jo se kanë firmosur. Ka dhe shumë të tjerë që u është përmendur emri dhe ata nuk janë firmëtarët.

Kryetari i degës se Rrogozhinës thotë se i janë drejtuar selisë qendrore të partisë me një letër ju i kanë sqaruar problematikën dhe presin udhëzime se si do të veprohet me falsifikatorët e firmave të tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img