Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Demi Rose “shkrin” Instagramin, ekspozon të pasmet në ishullin e Kaprit (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja e famshme britanike Demi Rose arrin të tërheqë vëmendjen e fansave përmes fotove të nxehta që ajo publikon në Instagram.

26-vjeçarja e konsideruar është shumë aktive në Instagram, ku numëron rreth 18 milionë ndjekës. Ajo është duke shijuar pushimet në bregdetin e Kaprit, në gjirin e Napolit. 

Së fundmi bukuroshja me forma të kolme ka ndarë disa foto me ndjekësit ku shfaqet me rroba banjo në det, duke ekspozuar të pasmet “bombastike”.

E padyshim në këto foto nuk mungojnë komentet dhe pëlqimet e shumta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img