Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Demi Rose pozon topless mbi shkëmbinj, shfaqet tepër sensuale (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Demi Rose njihet si ndër vajzat më seksi dhe të komentuara në medien rozë.

Bukuroshja me format bombastike, është tepër aktive në Instagram, ku poston foto e video shumë sensuale, në të cilat shfaqet pothuajse e zhveshur.

albsig

spring

Modelja e famshme e cila numëron më shumë se 16 milionë fansa në Instagram, ka pozuar së fundmi me një rroba banjo të zeza, të  cilat janë të preferuuarat e bukuroshes.

“Kompleti i preferuar i dy pjesëve nga koleksioni im”, ka shkruar Demi Rose në foton e publikuar në Instagram.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img