Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Demi Rose poston fotot “e nxehta” dhe “tërbon” rrjetin, shfaqet pa reçipeta në Capri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Demi Rose di të tërheqë vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e saj të jashtme. Modelja njihet për energjinë dhe natyrën e saj pa komplekse, ku nuk heziton të publikojë foto mjaft provokuese në rrjetet sociale.

26-vjeçarja ka ndarë ditën e sotme disa foto, ku shfaqet me një fustan të zi dhe duke nxjerrë në pah dekoltenë dhe format e kolme.

 Në këto foto ajo pozon pa reçipeta, ndërsa mbështetet në një makinë të kuqe tip “Fiat” në Capri.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img