Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Demi Rose poston foton “e nxehtë”, me bikini të zbërthyera nga pas, nxjerr në pah “format bombastike”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Demi Rose njihet si ndër vajzat më seksi dhe të komentuara në medien rozë. Bukuroshja me format bombastike, është tepër aktive në Instagram, ku poston foto e video shumë sensuale, në të cilat shfaqet pothuajse e zhveshur.

Së fundmi, 26 vjeçarja ka ndarë me ndjekësit disa foto shumë “të nxehta”, ku mban veshur rroba banjo të zeza, ndërsa ka zbërthyer lidhëset e bikinit, duke mos i lënë vend imagjinatës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img