Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Demi Rose e bën sërish, ‘çmend’ Instagramin me foto NUDO

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b6d1708ae54fc654f361196b90d3bf1f

Demi Rose njihet për fotot e saj të “çmendura” në rrjete sociale, por këto të fundit janë me të vërtetë shumë ‘hot’.

Modelja e famshme e cila numëron më shumë se 14 milionë fansa në Instagram, ka pozuar komplet nudo pranë pishinës.

Ajo shihet e kthyer me kurriz, teksa ekspozon belin e hollë dhe të pasmet bombastike.

Kujtojmë që modelja po i kalon pushimet në Ibiza dhe nuk na i ka kursyer foto me bikini, por edhe ato nudo, duke i provokuar keq ndjekësit.

Screenshot_15.pngScreenshot_16.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img