Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Demi Lovato bën rrëfimin tronditës: Isha 15-vjeçe, jam përdhunuar dy herë dhe e shihja autorin çdo ditë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d3c43382230644c02e0c49621ccac9f1

Këngëtarja me famë botërore Demi Lovato ka zbuluar detaje tronditëse në lidhje me të kaluarën e saj.

Ajo në dokumentin e saj “Dancing with the Devil” (duke kërcyer me djallin), ka treguar se është përdhunuar dy herë.

Demi ka treguar se për herë të parë është përdhuruar kur ka qenë 15-vjeç dhe më pas në vitin 2018, një natë që ishte në mbidozë.

“Jo vetëm që kam qenë mbidozë. Unë u shfrytëzova. Më gjetën nudo. Më la duke vdekur pasi ai përfitoi nga unë. Kur u zgjova në spital, më pyetën nëse kemi patur marrëdhënie,” tha këngëtarja duke shtuar më tej se vetëm pas një muaji kishte kuptuar se kishin abuzuar seksualisht.

“Kur isha adoleshente, isha në një situatë të ngjashme. Kam humbur virgjërinë në një përdhunim,” tha ajo. “Më duhej ta shihja këtë person gjatë gjithë kohës dhe u përballa në mënyra të tjera me të” ka treguar ajo.

Më herët në këtë dokument ajo ka treguar se vuante nga mbidoza dhe se ka rrezikuar edhe jetën.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img