Demi i tërbuar godet për vdekje 54 vjeçarin në Festivalin e Spanjës (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 08:05 07-07-2015

Guximi i disa njerëzve për të ndjekur deri në fund pasionet dhe çmenduritë e tyre ndonjëherë mund të rrezikojë fatal. Si në rastin e këtij 54 vjeçari i i cili ka humbur jetën në luftën me demin e tërbuar. Ngjarja ka ndodhur në Festivalin St Pere në Grao de Castellon.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Donald Trump fshin postimin fyes për gruan e kundërshtarit, e quante ilegale
Çfarë shkruhet në flamurin e ISIS? »
Article Logic
Execution time: 0.019924879074097
array(1) { ["section"]=> string(79) "demi-i-terbuar-godet-per-vdekje-54-vjecarin-ne-festivalin-e-spanjes-video-15499" }