Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Demi e qëllon matadorin…në të pasme (Video shokuese)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Doktori që e opoeroi matadorin tha se “është mrekulli që ai qëndroi dhe luftoi demin, shumë njerëz nuk do të ishin të aftë të ecnin me këtë plagë”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img