Delja lind krijesën e ÇUDITSHME pa buzë dhe pa vrima në hundë, banorët ngelën me gojë hapur

Publikuar tek: bota, më 16:52 21-11-2020 Delja lind krijesën e ÇUDITSHME pa buzë dhe pa vrima në hundë, banorët ngelën me gojë hapur

Banorët e qytetit Alasehir në Turqi ngelën të habitur kur panë lindjen e një qëngji me pamje të çuditshme nga delja.

Sipas mediave lokale, qëngji nuk kishte pjesën e buzëve të sipërme dhe nuk kishte as vrima hunde.

Kjo e bëntë pamjen e tij shumë ndryshe nga dy qëngjat e tjerë të lindur. Sytë e tij janë shumë pranë me njëri-tjetrin dhe hunda ka një formë jo normale.

126478550_673209050044658_7781800328181327411_n.jpg

Fermeri shprehet se i porsalinduri kishte shumë vështirësi të ushqehej dhe të merrte frymë dhe mundi të mbijetonte vetëm 2 ditë.

Një vetëriner i zonës tregoi për mediat se ky lloj deformimi ndodh për arsyen e mosndërrimit të dashit pasi ata duhet të ndërrohen të paktën 1 herë në 2 vjet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « INVESTIGIMI/ Si po rritet MAFIA SHQIPTARE e kokainës në EKUADOR, kush janë të arrestuarit dhe pse lirohen nga drejtësia ekuadoriane (VRASJET MES SHQIPTARËVE)
Sulm me raketa në Kabul, 8 të vrarë dhe 30 të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.01314902305603
array(1) { ["section"]=> string(97) "delja-lind-krijesen-e-cuditshme-pa-buze-dhe-pa-vrima-ne-hunde-banoret-ngelen-me-goje-hapur-228617" }