Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Delegacioni i Venecias në Tiranë, takim edhe me përfaqësues të PD e LSI

spot_img

Lajme të ngjashëm

f5de136e8f69ac76f3915874d068bd3f

Delegacioni i Komisionit të Venecias që do të mbërrijë ditën e nesërme në Tiranë, do të takohet edhe me përfaqësues të opozitës jashtë-parlamentare.

Ndryshe nga axhenda e shpërndarë në media nga organet qeveritare, Partia Demokratike konfirmon se Delegacioni – që ka për qëllim mbledhjen e fakteve për shkeljet e pretenduara të Presidentit të Republikës, Ilir Meta, mbi vendimin për të anuluar 30 qershorin si datë për zgjedhjet lokale – do të takohet edhe me dy përfaqësues të opozitës Oerd Bylykbashi nga PD dhe Klajda Gjosha e LSI.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img