Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Delegacioni i OSBE/ODIHR takim me kreun e KQZ, në fokus zgjedhjet e 25 prillit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

81d8f5d3c4c471197df5bb28febf1580

Delegacioni i OSBE/ODIHR në Tiranë ditën e sotme po zhvillon një takim me kreun e Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi.

Bëhet me dije se takimi mes delegaciont të OSBE/ODIHR dhe Celibashit ka në fokus zgjedhjet parlamentare që do të zhvillohen më 25 prill.

Kujtojmë që pak javë më parë delegacioni i OSBE/ODIHR ka zhvilluar takime me Ramë, Bashën dhe Kryemadhin dhe fukosi ka qenë i njëjtë, zgjedhjet e 25 prillit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img