Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Del VIDEO: Truprojat e Thaçit rrahin barbarisht qytetarin që thirri ‘hajna’, i sulen dhe gazetarit për ta goditur

spot_img

Lajme të ngjashëm

429e402a430fecfccd04c04f5db13893

Ditën e sotme, gjatë konferencës për shtyp të Presidentit Thaçi, ka ndodhur një incident, që pas publikimit të kësaj videoje mund të konsiderohet një akt i turpshëm, një skandal.

Kur Thaçi po flsite, jashtë rrethimit të oborrit të Kuvendit të Kosovës, një aktivist, Veron Hasani, thirri me zë të lartë “o hajna”. Kjo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, dhe truprojat e presidentit nuk e lanë me kaq.

Ata kapërcyen gardhin dhe e kanë neutralizuar menjëherë të riun. E kanë kapur me forcë sikur të ishin policië, dhe e kanë rrahur, tërhequr zvarrë e goditur me grushe. Për më tepër shihni videon:

Më shumë

spot_img