Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Del VIDEO si do lidhet Gjirokastra me bregdetin, evitohet Qafa e Muzinës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e projektit të rrugës Kardhiq-Delvinë, një nga projektet e paketës transformuese për ekonominë dhe turizmin e të gjthë zonës. Sipas këtij projekti Gjirokastra do të lidhet shumë shpejt me bregdetin pasi evitohet Qafa e Muzinës.

Postimi i Ramës

MIRËMËNGJES dhe me këto pamje të rrugës Kardhiq – Delvinë, një nga projektet e paketës transformuese për ekonominë dhe turizmin e të gjithë zonës, që siguron lidhjen shumë më shpejtë të Gjirokastrës me bregdetin duke evituar Qafën e Muzinës për të vijuar përmes Nivicës, ju uroj një javë të mbarë.

 

 

Më shumë

spot_img