Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Del VIDEO, Baton Haxhiu dhe Gent Cakaj drekojnë në restorantin e Nusretit të famshëm

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar së fundmi një video.

albsig

Këtë herë siç shpjegon Berisha pamjet vijnë nga Stambolli dhe pikërisht nga restoranti i famshëm i Nusretit, i cili është bërë i njohur për mënyrën e hedhjes së kripës tek mishi.

Në video shfaqen ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj dhe analisti i njohur Baton Haxhiu.

Teksa publikon këtë video, ky dyshja shihen duke drekuar, Berisha nuk kursehet me mesazhin e tij.

Postimi i plotë i Berishës:

Baton Stanishiqi dhe çiraku i tij, sugari bis i Edvinit, Cakaj sot ne Stamboll tek Nusreti!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor! Shpresoj t’ia keni kaluar mire. Me sollen 2 video te shkurtra, ku jane Baton Haxhiu me Gent Caken ne Stamboll. Vendndodhjen ma shpjeguan si lokali i Nusretit te famshem, ku vjen fatura 1000 euro. Videot jane bere sot.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img