Hapësire reklamuese

Aktualitet

Del VIDEO: Audi me shpejtësi skëterrë në rrethrrotullim, 20 vjeçari as nuk tenton të frenojë!

Shkruar nga Newsbomb
Del VIDEO: Audi me shpejtësi skëterrë në rrethrrotullim, 20

Pamjet e kamerave të sigurisë në rrethrrotullimin e TEG tregojnë momentin kur Auddi A8 i drejtuar nga Klevis Ruçaj futet me shpejtësi skëterrë dhe nuk bën asnjë tentativë për të frenuar.

Mjeti lëvizte me drejtim nga Farka për në rrethrrotullim dhe me një shpejtësi tepër të lartë. 20 vjeçari humbi jetën në spital nga përplasja e fortë, ndërsa dy pasagjeret vajza vdiqën në vend dhe u identifikuan vetëm paraditen e sotme.

Lexo edhe: Aksidenti tragjik në mbikalimin e “TEG-ut”, identifikohen dy vajzat që ishin në makinë me 20-vjeçarin (EMRAT)

Siç shihet nga pamjet, Audi nuk ka tentuar të devijojë apo të kthehet djathtas, por ka vijuar rrugën drejt duke çarë rrethimin e për pasojë ra në autostradën poshtë mbikalimit. Madje, mrekullia ka shpëtuar dhe shoferin e një Mercedesi, i cili ndahet në fraksion sekondi nga makina e Klevis Ruçaj.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese