Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Del tjetër video SKANDALOZE e gjyqtares Enkeleda Kapedani, dëgjon këngë “gangsta” dhe ngre gishtin e mesit, bën sikur gjuan me pistoletë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër video e gjyqtares Enkeleda Kapedani është publikuar në rrjete sociale, video që ajo vetë i ka publikuar me herët në rrjetin social Tik Tok.

Kapedani me zë dhe figurë shihet të këndojë e kërcejë më këngë “gangsta” në sfond, teksa bën me gisht sikur tërheq këmbëzën e pistoletës për të vrarë.

Ajo gjithshtu në një moment ngre dhe gishtin e mesit, ndërsa kësaj here është treguar “korrekte” dhe e ka vendosur rripin e sigurimit.

Lexo edhe: “Diskreditoi figurën e gjyqtarit”, ILD kërkon pezullim dhe shkarkim të Enkeleda Kapedanit, dorëzon kërkesën në KLGJ pas videove “skandaloze” në Tik Tok

Lexo edhe: VIDEO/ Nga Miss Shqipëria në Gjykatën e Elbasanit, kur gjyqtarja Enkeleda Kapedani sfilonte në moshën 18 vjeçare

Lexo edhe: Gazetarja i nxjerr të tjera “sekrete” Enkeleda Kapedanit: Organizonte shortin brenda në Gjykatë

Më shumë

spot_img
spot_img