Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Del për të bërë pazar, gruaja rrethohet nga forca të shumta policie dhe shpërthen në britma: Kapni drogaxhinjtë, jo mua (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3ceb7d4ab50bab392df803146bd28705

Partia Demokratike ka publikuar një video ku një grua shfaqet e rrethuar nga forcat e shumta të policisë.

Mësohet se ajo ka dalë për të bërë pazar dhe policët nuk e kanë lejuar.

Nga pamjet, vihet re që gruaja ka shpërthyer në lot dhe bërtet me të madhe: ‘Ikni kapni drogaxhinjtë, jo mua’.

Nuk dihet nëse ajo ka pasur autorizim, por rrethimin nga forcat e shumta të policisë i ka bërë përshtypje edhe kalimtarëve të rastit, të cilët kanë mbetur të shtangur.

VIDEO:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img