Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Del para gjykatës në Londër 23-vjeçari shqiptar, përplasi me biçikletë për vdekje një të moshuar: Isha i lodhur, bëja 2 punë dhe flija shumë pak

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4fd462dfbab3e20993b11e1d66af112d

Ermir Loka 23 vjeç ka dalë para Gjykatës Britanike, pasi akuzohet se ka përplasur punonjësin e një spitali teksa kalonte rrugën në semafor të kuq me biçikletë.

Ngjarja ka ndodhur më 3 korrik në Londër. 23-vjeçari ka përplasur për vdekje me biçikletën e tij Peter McCombie, 72 vjeç, administratori i Burimeve Njerëzore.

Edhe pse 72-vjeçari u dërgua me urgjencë në spital, nuk arriti t’i mbijetonte plagëve të marra. Ai kishte marrë goditje të fortë në kokë.

Para Gjykatës Loka tha se ai atë kohë bënte dy punë. Punonte në ndërtim ndërsa në mbrëmje në një restorant dhe flite vetëm tre orë.

23-vjeçari ka thënë në gjykatë se ka qenë tepër i lodhur ditën që ndodhi ky aksident. Ndër të tjera ai tha se u arratis nga skena e ngjarjes pasi ishte i shqetësuar për dëbimin, pasi nuk kishte dokumentacion të rregullt. Gjyqi vazhdon.

Screenshot_14.pngScreenshot_15.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img