Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Del një tjetër FOTO e Vis Martinajt pas zhdukjes misterioze, “bosi i lojërave të fatit” shfaqet…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër foto e papublikuar më parë e Ervis Martinajt është shfaqur së fundmi në rrjetet sociale dhe disa portale.

Kjo është foto e dytë rresht, që publikohet pas zhdukjes së Martinajt, një nga emrat më të përfolur të botës së krimit në Shqipëri. Për jetën private të tij, por edhe fotografitë e martinajt kanë qenë të pakta, dhe publikimi i tyre në mes të teorive për zhdukjen e tij e bën edhe më të mistershme situatën.

Si foto e parë, edhe fotografia e dytë është “selfie”, që do të thotë se Martinaj ka fotografuar veten. Vendi dhe koha nuk dihen, megjithatë në pamje dallohet se është e viteve të fundit, e realizuar gjatë vjeshtës, mendohet jashtë shtetit.

Lexo edhe: Publikohet një fotografi e re e Vis Martinajt, me helikopter në klubin e natës në Gjermani

Ervis Martinaj
Ervis Martinaj

Më shumë
spot_img


spot_img