Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Del nga rruga makina me targa greke, tre të plagosur nxirren nga zjarrfikësit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

be44a426d1868cb69c1b0d6f3ee264c9

Dy pasagjerë dhe shoferi i një makine kanë mbetur të plagosur pasi makina me të cilën udhëtonin ka dalë jashtë rruge.

Aksidenti ka ndodhur pak minuta më parë në Elbasan, dyshohet për shkak të shpejtësisë së lartë dhe lagështisë në rrugë.

Mësohet se një prej të plagosurve është në gjendje më të rëndë shëndetësore, ndërsa dy të tjerët kanë plagë të lehta. Ata janë nxjerrë nga makina pas ndërhyrjes së zjarrfikëses.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img