Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Del në treg Revista NEWSBOMB, zbulohet kush është KRYEBASHKIAKU socialist që ka abuzuar me fondet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Revista Newsbomb, prodhim mediatik i kompanisë Newsbomb.al, ka dalë sot në treg në numrin e saj të parë. Ashtu siç ishte paralajmëruar prej ditësh, sot më 20 shtator 2021, tregut i është shtuar një revistë që premton shumë.

Ajo kushton 500 lek të reja dhe ka 80 faqe, të gjitha me ngjyra, me investigime, politikë, divergjenca e profile, fashion dhe argëtim, çeshtje ekonomike, sociale dhe sport.

“Një kryebashkiak për SPAK…” është kryeartikulli i revistës Newsbomb dhe bëhet fjalë pikërisht për kryebashkiakun socialist të Fierit Armando Subashi. Ky i fundit akuzohet nga instituconet përkatëse për abuzime ndër vite me tenderat, dhe dëmi i shkaktuar buxhetit të shtetit është mbi 15 milionë euro.

Për më shumë, lexoni revistën Newsbomb në versionin print, të cilën mund ta blini në çdo pikë shitje, në gjithë Shqipërinë.

241525465 280553260319967 4654803315210549129 n
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img