Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

“Del me varkë me lopata në mbrojtje të detit”, Kryemadhi i përgjigjet Ramës: S’ke parë akoma motorët reaktiv

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f9f0bc096ed8990d98c7277ef6a314a4

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi i përgjigjet kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit e thumboi nga foltorja e parlamentit teksa fliste për çështjen e detit.

E ndërsa Rama e thumboi Kryemadhin për videon ku ajo u shfaq me kanoe në plazhin e Jalës duke dhënë mesazhe për detin, kryetarja e LSI-së i thotë se “s’ka parë akoma motorët reaktivë”, që sipas saj janë rinia e LSI-së.

Reagimi i Kryemadhit:

I Vetmuari Desperados shpërnguli shqiptarët, tani bën lojëra fjalësh sikur nuk shpërngulka dot detin. Por kujdes me detin se të merr batica dhe s’ka salvagente (e di vetë ti) që të të shpëtojë. Sa për lopatat e Monikës mos u shqetëso. S’ke parë akoma motorët reaktiv

Video shoqëruese Jalë 2020. Këta do të të rrëzojnë!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img