Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

‘Del kënga e re’, Enca poston videon provokuese, tregon gjoksin dhe kthehet…

spot_img

Lajme të ngjashëm

ab7154bf23be5683791d58d821adadd0

Enca ka publikuar këngën e saj më të re, dhe njoftim për këtë e ka bërë me një video super hot.

Ajo publikoi një video, në të cilën kishte ekspozuar shumë gjoksin dhe shkruan “NESER / 17:00 “KU METE” PREMIERE.

Pritjes së gjatë i erdhi fundi sepse këngëtarja ka publikuar projektin e saj më të ri.

Si gjithmonë këngëtarja shfaqet shumë seksi dhe tërheqëse më një veshje me super dekolte që i thekson gjoksin bombastik.

Më shumë

spot_img