Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Del i plotë filmi i parë aksion shqiptar, “Drejt Fundit”. Ja ku mund ta shhni (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Filmi i parë aksion shqiptar me regji dhe skenar të Drilon Hoxhës, “Drejt fundit”, tashmë është i disponueshëm për t’u parë në kanalin Youtube.

Ka qenë vetë Drilon Hoxha ai që e ka ngarkuar filmin duke i dhënë mundësinë çdokujt ta shikojë falas dhe të plotë.

VIDEO:

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img