Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Del “High 3’, e shumëpritura e fansave nga Babastars

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kanë kaq shumë kohë që fansat e prisnin dhe më në fund pas shumë lajmërimesh e njoftimesh është publikuar “High 3” nga Babastar-sat. Kjo këngë pritet të jetë fillimi i vitit 2015 për Babastars të cilët tashmë kanë një sërë projektesh të reja për të prezantuar e ndarë me fansat. Muzika është realizuar nga LiBeats. Kënga nis me Getoar Selimin dhe mbyllet me Cozman.

Ka vetëm disa orë që po qarkullon në kanalin “youtube” por numëron mijëra klikime. Pa dyshim një sukses i rradhës ky për djemtë e Babastars.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/Bsf9B7XvYqM” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img