Del FOTOJA, kush është shoferi që humbi jetën në aksidentin në Tepelenë (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:25 24-04-2019 Del FOTOJA, kush është shoferi që humbi jetën në aksidentin në Tepelenë (EMRI)

Del fotoja dhe emri i shoferit që humbi jetën tragjikisht nga një aksident në Bypass-in e Tepelenës.

Newsbomb.al mëson se bëhet fjalë për 50-vjeçarin Ylli Ruçi.

Raportohet se rreth orës 06:20 të mëngjesit të sotëm, 50-vjeçari po udhëtonte me një mjet tip “Benz” kur ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Sakaq, policia ka hapur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Njoftimi i policisë: 

Në orën 06:20, në segmentin rrugor ku punohet për Bypas-in e Tepelenës, ka dalë nga rruga mjeti tip “Benz”, që drejtohej nga shtetasi Y.R, rreth 50 vjeç, banues në Memaliaj.

 Për pasojë ka gjetur vdekjen drejtuesi i mjetit, shtetasi Y.R.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0055680274963379
array(1) { ["section"]=> string(82) "del-fotoja-kush-eshte-shoferi-qe-humbi-jeten-ne-aksidentin-ne-tepelene-emri-161674" }