Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.6kmh
90 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Del foto: Trupi i pajetë i Anisa Josifit i mbuluar me jorgan në krevat, në krah ndodhej….

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d197bd9fc2a71e3515d7f99deb640291

Del foto e dhomës ku u gjet e pajetë Anisa Josifi, teksa trupi i pajetë ndodhej ende në krevat dhe i mbuluar me jorgan.

Foton e ka publikuar gazetari Spartak Koka, i cili ka thënë se fotografitë e tjera janë me përmbajtje tepër të rëndë dhe për këtë arsye nuk mund të publikohen.

Trupi i pajetë i Anisa Josifit mbahej prej 15 muajsh në shtëpinë e saj, ndërsa nëna, Zhaneta dhe motra Blerta luteshin çdo ditë me shpresën se do ringjallej.

Një karige qëndron përbri krevatit, dhe ngjitur me të një ventilator, që nëna dhe motra e Anisës e ndiznin herë pas here teksa pastronin trupin.

gegre45he45h4h.jpg

dfgdfgdege45h44hh.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img