Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

DEL FOTO: Ky është ektriçisti që humbi jetën në krye të detyrës, ra në kontak me rrymën elektrike kur po punonte në shtyllë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Personi në foto është Karafil Pupe, i cili humbi jetën tragjikisht ditën e djeshme pasi ra në kontakt me rrymën elektrike.

56-vjeçari, elektriçist ishte duke punuar në një shtyllë tensioni të lartë në fshatin Nepravishtë, ku ra në kontakt me rrymën dhe humbi jetën.

albsig

spring

Për lajmin e hidhur ka reguar edhe OSSH e rajonit Gjirokastër, ku i shprehin ngushëllime familjes për humbjen e madhe.

“Tragjike dhe e dhimbshme humbja e jetes se elektricistit tone Karafil Pupe. Lutjet tona shkojne per te dhe famlijen e tij🙏” thuhet në postim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img