Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

DEL FOTO: Ky është 32-vjeçari që u ekzekutua me breshëri plumbash në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7453423ffb103c13c13365b10c4cee50

Ky është Jetmir Bregu, i njohur dhe me emrin e dytë Ilir Kuçi, i cili u ekzekutua me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në qytetin e Durrësit, teksa parkonte makinën pranë shtëpisë së tij.

32-vjeçari fillimisht mbeti i plagosur, por më pas humbi jetën në spitalin rajonal të Durrësit.

32 vjeçari dyshohet se është ndjekur nga autorët, te cilët kishin studiuar çdo lëvizje të tij, dhe mbrëmjen e djeshme e kanë qëlluar për vdekje. Bregu është qëlluar nga mbrapa, teksa parkonte makinën. Ai ishte i martuar dhe kishte një fëmijë.

Burimet bëjnë me dije se viktima njihej në qytetin bregdetar si një person problematik dhe me rekorde kriminale, shkruan newsbomb.al. Ai shoqërohej gjithashtu dhe me persona me rekorde të theksuara kriminale, kryesisht për drogë. Në vitin 2011, Jetmir Bregu është dënuar për kanosje. Ai ka qenë i dënuar dhe në Itali për trafikim të lëndëve narkotike.

Një nga pistat e vrasjes së tij, në të cilën po heton Policia, ështe dhe prishja e pazareve të drogës.

Viktima Ilir Kuçi

Screenshot_16.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img