Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Del FOTO, ky është 28-vjeçari nga Miloti që sapo ishte kthyer nga Belgjika, iu bë atentat pranë një lokali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Blerim Preçi dhe kushëriri i tij Klisman Preçi po udhëtonin me makinë kur ndaj tyre u qëllua me breshëri kallashnikovi.

Atentati ndodhi mbrëmjen e sotme në dalje të Lezhës, pranë një lokali. Burime bëjnë me dije se shënjestër i këtij atentati dyshohet se ishte Blerim Preçi, i cili kishte pak ditë që ishte kthyer nga Belgjika.

Blerim Preçi

Sipas dëshmitarëve nga vendngjarja dhe informacioneve të Policisë, dy kushërinjtë nuk janë prekur nga plumbat, por vetëm mjeti me të cilin po lëviznin.

Aktualisht ata janë shoqëruar në polici dhe po japin dëshminë e tyre për ngjarjen. Ende nuk janë bërë me dije motivet e ngjarjes, ndërkohë Policia ka nisur hetimet, si dhe ka ngritur pika kontrolli për kapjën e autorëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img