Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Del FOTO: Ky është 25 vjeçari që u vra në Shkodër, fqinji e qëlloi me kallashnikov pas konfliktit me djalin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Emiljano Ndou është 25 vjeçari që u qëllua për vdekje mbrëmjen e djeshme në Shkodër. Ai u qëllua për vdekje me breshëri plumbash kallashnikovi nga 47 vjeçari Mark Kodra, teksa kalonte në rrugën e lagjes, përballë shtëpisë së autorit.

Newsbomb.al ka siguruar fotot e të riut, ndërsa në rrjetet sociale para se të vritej ka publikuar pamje duke lëvizur me motor dhe duke drekuar me miqtë e tij. Pikërisht, me motor ka qenë Emiljano Ndou kur po kalonte në rrugën e lagjes, por breshëria e plumbave i preu në mes rrugën dhe jetën.

47 vjeçari ka thënë në Polici se i riu “ia kishten sjell në majë të hundës” pasi i shqetësonte dhe kishte konflikt me djalin.

Dy fqinjët kanë pasur dhe më parë konflikte me njëri-tjetrin. Mark Kodra është arrestuar nga Policia pas ngjarjes pasi nuk ka tentuar të largohet, por ka pritur me armë në shtëpi derisa Blutë e Shkodrës ta prangosnin.

Lexo edhe: Detaje të reja nga vrasja e 25 vjeçarit në Shkodër, flet autori

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img