Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Del FOTO, kjo është 47-vjeçarja që u gjet me fyt të prerë dhe e dhunuar në Malësi të Madhe, ka qenë e dënuar me burg (ARSYEJA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ab010faf5f943d931b93a54b3de0d1a4

Gruaja që shihni në foto është Violeta Gurraj, 47-vjeçarja që u gjet e vdekur sot në fshatin Bajzë në Malësi të Madhe. Viktima u konstatua me shenja dhune në trup dhe fyt të prerë.

vio.jpg

Djali i saj prej tre ditësh kërkonte të komunikonte me të ëmën, por ajo nuk ia kishte hapur telefonin, çka ka bërë që ai të bënte denoncim në polici mbrëmjen e së dielës (7 shkurt).

Sot autoritetet mbërritën në shtëpinë e saj dhe e thyen derën me forcë, ku brenda gjetën të ndjerën të mbuluar në gjak. Fqinjët thanë për mediat se 47-vjeçarja prej kohësh vuante nga depresioni.

Ajo ishte në konflikt me familjaret e ish-bashkëshortit të saj, i cili mësohet se i është vrarë para 10 vitesh në qendër të fshatit Bajzë.

Më herët 47-vjeçarja është shoqëruar dy herë në polici për konflikte me fqinjët, madje ka qenë e dënuar me 5 muaj burg për “dhunë në familje” dhe “kundërshtim të forcave të policisë”.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img