Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Del AUDIO-PËRGJIMI i ri: Gazetari Olldashi pazar për HASHASH me trafikantin përfshihet dhe kryeplaku: Kam mall të mirë… Te foleja ime (E PLOTË)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img