Dekolteja e hapur i nxjerr Taynës më shumë seç duhet, por reperja është e lumtur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:03 26-06-2020 Dekolteja e hapur i nxjerr Taynës më shumë seç duhet, por reperja është e lumtur (FOTO)

Ta ketë bërë qëllimisht apo gjithçka ka ndodhur padashje? Mesa duket fustani i bardhë me dekolte të hapur e ka “tradhëtuar” Taynën duke i nxjerrë më shumë seç duhet.

Ajo postoi një foto në Instagram, por në Instastory na tregoi më shumë detaje. Pjesa e dekoltesë së hapur i ka nxjerrë në pah gjoksin, dhe këngëtarja sigurisht është treguar e rezervuar duke e mbuluar me një lule.

Ajo nuk është shqetësuar madje e ka marrë me sportivitet. “E lumtur”- shkroi ajo në përshkrimin e fotos ku pozoi duke qeshur.

gjoksi.png

Tayna madje ka ndryshuar edhe look-un e saj duke lyer flokët me fije rozë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E shtrirë me cigare në gojë, për sot nuk do të shihni shqiptare më të bukur se kjo
Pas zhurmës se do largohet nga emisioni i pasdites, reagon Rudina Magjistari: Ja ç’do ndodhë sezonin e ardhshëm »
Article Logic
Execution time: 0.011482000350952
array(1) { ["section"]=> string(91) "dekolteja-e-hapur-i-nxjerr-taynes-me-shume-sec-duhet-por-reperja-eshte-e-lumtur-foto-211841" }