Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Deklaroi se iku fshehurazi nga ‘Portokalli’, Delinda Disha i kthehet keq Salsanos: Është barrë e rëndë të…

spot_img

Lajme të ngjashëm

71203eef768cb83cccaca9667cc45de6 scaled

Aktorja e njohur e humorit Delinda Disha ka reaguar pas deklaratave të Salsano Rrapit se ajo ishte larguar nga programi ‘fshehurazi’.

Përmes një statusi në Instastory, Delinda sqaron se i ka mbaruar kontrata dhe nuk ka dashur ta rinovojë.

Ajo ka ironizuar Salsanon, duke thënë se është barrë e rëndë të bësh zëdhënësin e ‘Top-it’.

“‘I dashur Salsano’ për jetën tënde e paske problem të proncohesh, ndërsa për timen ose artistëve të tjerë e paske shumë të lehtë të thuash iku fshehurazi. Unë iki dhe vij sa herë ta shoh të arsyeshme. Më kishte mbaruar kontrata dhe nuk doja ta rinovoja më. Por është barrë e rëndë të bësh zëdhënësin e ‘Top-it’. Për sqarim’, shkruan Disha.

Screenshot_5.png

Më shumë

spot_img