Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

Deklaroi se do të rriste rrogat nga 1 prilli, Rama nuk mban premtimin për mësuesit, mjekët dhe ushtarakët

Lajme të ngjashëm

Fatkeqësisht simbolika e 1 prillit rezultoi më e fortë se premtimi publik i Ramës.

Më shumë