Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
27 %
1.5kmh
0 %
Enj
31 °
Pre
30 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Deklaratat konfuze? Ilir Meta i sqaron të gjitha, nga presidenti te koalicioni dhe ‘qeveria e besimit’

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zbardhet çfarë përgjigjesh do të japë nesër Ilir Meta në emisionin ‘Arena’ të Dritan Hilës. Kandidati për president, çfarë do të bëjë me koalicionin dhe a do të dalë nga qeveria. Këto janë ato që pritet të komunikojë Meta me drejtuesin e emisionit Hila.

“Nesër me njeriun kyç, Ilir Metën, i cili më ka premtuar se ekskluzivisht në “Arena” do t’i komunikojë publikut gjithë përgjigjet që ai pret: cili do të jetë kandidati për president i LSI, çfarë do të bëjë me koalicionin, a do dalë nga qeveria. Çfarë mendon për Edi Ramën, Berishën dhe Bashën. Me cilin nga këta është ndjerë më komod në qeverisje. A beson se Shpëtim Idrizi do t’i qëndrojë platformës që paraqiti. Të enjten në ora 21.00 në “Arena”, në Ora News.”, shkruan Hila.

Intervista e Metës vjen pas një sërë zhvillimesh shumë të forta; ftesa për koalicion nga Rama dhe deklarata e tij se nuk hyn në zgjedhje pa Bashën.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img