Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Deklarata se rrezikon burgun, Monika Kryemadhi: E dini lidhjen e Ngjelën me Avdylajt?

spot_img

Lajme të ngjashëm

a4ba022ceed2e0c6e83f800d82b7564f

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘A show’ të Adi Krastës, është pyetur në lidhje me deklaratat e Ramës se ajo rrezikon burgun.

Sipas Kryemadhit, këtë e thotë kryeministri dhe Spartak Ngjela.

Më tej Kryemadhi u shpreh se duhet pyetur Spartak Ngjela se çfarë lidhje ka me Avdylajt.

Unë do thosha vetëm diçka. Çfarë lidhje ka Spartak Ngjela me Avdulajt? Kaq desha të them. Është ai akuzon dhe Edi Rama. E thonë këtë që do hyjmë në burg Rama dhe Ngjela, vetëm këta të dy e thonë, këta që kanë lidhje me krimin e organizuar”, deklaroi Kryemadhi.

Më shumë

spot_img